Promocje

Dodatkowy rabat

Rabat

Polub nas na facebook-u
a otrzymasz jednorazowy bon rabatowy w wysokości 5%

https://facebook.com/donice24

Bon możesz otrzymać wysyłając do nas mail z informacją o polubieniu.
Nasz adres mailowy: biuro@ogrodnicze24.pl

Głosuj na nas w top liscie

Producenci

Informacje

Lista produktów producenta Capi

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 33 produktów
 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Tutch to doniczka, której szorstka struktura przypomina nautralny kamień. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jest lekka i odporna na uszkodzenia. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny nie tylko przed mrozem, ale także latem przed przegrzaniem. Może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach

  198,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Lux została wykonana ręcznie, z tworzywa wysokiej jakości. Jej struktura imituje gładki, polerowany kamień, co sprawia, że doniczka pezentuje się bardzo elegancko. Jest mrozoodporna, dlatego może stać się piękną ozdobą nie tylko stylowego wnętrza, ale także ogrodu czy balkonu. Dostępna w różnych rozmiarach.

  131,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Bol to doniczka o kulistum kształcie z kolekcji Capi Tutch. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jej szorstka struktura imituje naturalny kamień. Jest odporna na uszkodzenia. Przeznaczona do pomieszczeń oraz na zewnątrz. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny przed mrozem oraz gorącem. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach.

  223,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Okrągła doniczka Bol pochodząca z kolekcji Capi Nature to doniczka wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jej kształt i forma zostały zainspirowane przez naturę, a prążkowana struktura idealnie współgra z naturalną scenerią ogrodu. Pięknie prezentuje się także na balkonie, nadając mu ciepły, naturalny charakter.  

  115,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Doniczka Bol z serii Capi Nature doskonale nadaje się do zastosowania w ogrodzie lub na balkonie. Została wykonana recznie, w naturalnym stylu, dzięki czemu idealnie komponuje się z roślinami podkreślając ich piękno. Wysokiej jakości tworzywo zapewnia jej trwałość i niezmienność przez długi czas.

  115,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Klasyczna doniczka Boord z kolekcji Capi Tutch przeznaczona do stosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Jest wyposażona w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w pięciu kolorach.

  398,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Doniczka Elegant z kolekcji Capi Indoor to wysoka doniczka, przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach. Wykonana została z wysokiej jakości, lekkiego i trwałego tworzywa. Jej ciekawa, diamentowa struktura powoduje, że doniczka jest niezwykle efektowna i elegancka, a rośliny pięknie się w niej prezentują. Dostępna w kolorze białym i szarym.

  575,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wysoka doniczka Elegant Deluxe z kolekcji Capi Tutch idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dlatego może być także ozdobą ogrodu czy balkonu. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, a jej szorstka struktura imituje naturalny kamień. Posiada warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach

  411,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Prosta i elegancka doniczka Elegant Deluxe z kolekcji Capi Lux to doniczka, która doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnetrzach. Podobnie jak pozostale doniczki z serii Lux została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jej struktura przypomina gładki, polerowany kamień. Jest mrozoodporna, dlatego z powodzeniem może być stowana także na zewnątrz.

  406,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Doniczka Elegant Deluxe o owalnym kształcie z kolekcji Capi Nature to elegancka doniczka, stworzona w naturalnym stylu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma prążkowaną stukturę, która podkreśla jej naturalny charakter. Doskonale komponuje się z roślinnością w ogrodzie lub na balkonie. 

  329,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wysoka doniczka Elegant Deluxe o owalnym kształcie, z serii Capi Nature to wyjątkowo elegancka doniczka, stworzona w naturalnym stylu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma prążkowaną stukturę, która nadaje jej naturalny charakter, dzięki temu tworzy harmonijną całość z roślinnością w ogrodzie lub na balkonie. 

  329,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Prosta, elegancka doniczka Elegant Laag z kolekcji Capi Tutch pięknie prezentuje się zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie czy na balkonie. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Wyposażona jest w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach.

  156,00 zł
  Dostępny na magazynie
Wyświetlono 1 - 12 z 33 produktów