Dodatkowy rabat

Rabat

Polub nas na facebook-u
a otrzymasz jednorazowy bon rabatowy w wysokości 5%

https://facebook.com/donice24

Bon możesz otrzymać wysyłając do nas mail z informacją o polubieniu.
Nasz adres mailowy: biuro@ogrodnicze24.pl

Głosuj na nas w top liscie

Producenci

Informacje

Doniczki ogrodowe

Wyświetlono 41 produktów.

W kategorii Donice ogrodowe znajdziecie Państwo szeroki wachlarz ciekawie wykonanych donic przygotowanych w procesach produkcyjnych przy zachowaniu najwyższych standardów. Trwałe materiały, włoskie wzornictwo oraz specjalnie kompozycje, dobrane w taki sposób, żeby idealnie uzupełnić klimat Państwa ogrodów. 

Ogród to nie tylko spełnia rolę wizytówki naszego otoczenia, ale przede wszystkim jest przestrzenią przeznaczona do wypoczynku, spędzania wolnego czasu, miejscem do przebywania bliskości z zielenią, naturą i świeżym powietrzem. Radość i wspaniały wypoczynek potrawi zagwarantować dobrze przygotowane otoczenie, w którego kreowaniu pomocne sa nasze designerskie donice ogrodowe. Wyprodukowane z trwałych surowców, w interesującym charakterze, idealnie współgrają z ogrodową przestrzenią, wpisując się delikatnie ale stanowczo w obszar zieleni. Przy pomocy dużego wyboru rozmiarów i wzorów jestesmy w stanie dopasować się do każdego rodzaju rośliności, obsadzonych w formie pojedynczych lub zbiorowych kompozycji. Sklep internetowy Donice24.pl proponuje produkty zarówno ceramiczne, jak i wykonane z tworzywa o wielu rozmiarach i kolorach. Do roślin zielonych i iglaków oferujemy zazwyczaj donice o większych gabarytach, w formie prostokątnej, kwadratowej i okrągłej, nadające się do dopasowania w różnego rodzaju przeznaczonych dla nich miejscach. Małe, niewielkie kompozycje na taras, do patio lub do ogrodu bardzo dobrze spisują się w niskich skrzynkach prostokątnych o wydłużonej formie.

Więcej
na stronę
 • 1
 • 2
 • 3
 • Doniczka Tapas z kolekcji Capi Tutch to elegancka doniczka, wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Jest lekka i odporna na uszkodzenia. Wyposażona została w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem, dlatego z powodzeniem może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępna w czterech kolorach.

 • Klasyczna doniczka Boord z kolekcji Capi Tutch przeznaczona do stosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Jest wyposażona w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w pięciu kolorach.

 • Prosta, elegancka doniczka Elegant Laag z kolekcji Capi Tutch pięknie prezentuje się zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie czy na balkonie. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Wyposażona jest w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach.

 • Bol to doniczka o kulistum kształcie z kolekcji Capi Tutch. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jej szorstka struktura imituje naturalny kamień. Jest odporna na uszkodzenia. Przeznaczona do pomieszczeń oraz na zewnątrz. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny przed mrozem oraz gorącem. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach.

 • Wysoka doniczka Elegant Deluxe z kolekcji Capi Tutch idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dlatego może być także ozdobą ogrodu czy balkonu. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, a jej szorstka struktura imituje naturalny kamień. Posiada warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach

 • Doniczka kwadratowa z kolekcji Capi Tutch to nowoczesny wygląd i elegancja. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem nadaje się do stosowania nie tylko w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach

Donice ogrodowe w różnorodności form

Oferujemy wieksze i mniejsze modele w wielu atrakcyjnych stylizacjach, od nowoczesnych z ciekawymi motywami wzorniczymi po donice klasyczne występujące w kolorach ceglastej, ciemnej i jasnej terakoty. Na nasza koncentrację zasługują niezwykłe zestawy donic  takie jak piętrowe kaskady, dekoracyje przypominające ślimaki, komplety skrzynkowe przypominające labirynt czy narożniki, właściwe do dekorowania krawędzi podstaw donic.

Każda z naszych kompozycji jest niezwykle dekoracyjna, niepowtarzalna i po prostu piękna.

 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Tutch to doniczka, której szorstka struktura przypomina nautralny kamień. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jest lekka i odporna na uszkodzenia. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny nie tylko przed mrozem, ale także latem przed przegrzaniem. Może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach

 • Doniczka Kwadratowa z kolekcjii Capi Lux jest nowoczesna i jednocześnie niezwykle elegancka. Wykonana została ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma strukturę przypominającą gładki, polerowany kamień. Jest mrozoodporna, dzięki czemu może być stosowana nie tylko w pomieszczeniach, ale także w ogrodach czy na balkonach. 

 • Wysoka doniczka Taps z kolekcjii Capi Lux pięknie prezentuje się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w ogrodzie czy na balkonie. Jest mrozoodporna i jak wszystkie doniczki z serii Lux została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jej struktura przypomina gładki, polerowany kamień. Pomimo większych rozmiarów jest niezwykle lekka. 

 • Wykonana w nowoczesnym stylu, wysoka doniczka Rechthoek z kolekcji Capi Lux idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dzięki czemu doskonale sprawdzi się również jako ozdoba ogrodu czy balkonu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma strukturę gładkiego, polerowanego kamienia, co sprawia, że prezentuje się niezwykle elegancko.

 • Doniczka Gondel z kolekcji Capi Lux to doniczka o ciekawym, dość nietypowym kształcie łódki. Pięknie prezentują się w niej niewysokie rośliny. Wykonana została recznie, z tworzywa imitującego polerowany kamień. Jest mrozoodporna, dlatego może być ciekawą ozdobą zarówno pomieszczeń, jak i balkonów czy ogrodów.

 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Lux to ręcznie robiona doniczka, o kształcie kuli. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego gładki, polerowany kamień. Pięknie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dzięki czemu może być również stosowna na balkonach czy w ogrodach. 

Wyświetlono 1 - 12 z 41 produktów