Dodatkowy rabat

Rabat

Polub nas na facebook-u
a otrzymasz jednorazowy bon rabatowy w wysokości 5%

https://facebook.com/donice24

Bon możesz otrzymać wysyłając do nas mail z informacją o polubieniu.
Nasz adres mailowy: biuro@ogrodnicze24.pl

Głosuj na nas w top liscie

Producenci

Informacje

Duże donice

Wyświetlono 18 produktów.

W kategorii Duże donice możecie Państwo znaleźć produkty w rozmiarach XL zarówno klasyczne wykonane z ceramiki, jak równiez doniczki z materiałów lekkich o nowoczesnycm charakterze.

Chyba nie istnieje atrakcyjniejsza ozdoba wnętrza, jak piękne i naturalne rośliny ozdobne, a w szczególności te duże o obszernych pokaźnych rozmiarach. W celu ich odpowiedniej prezentacji i wyeksponowania z całą pewnością przydałyby się klasowe i piękne masywne donice. Doniczki, które będą się prezentowały w taki sposób, żeby uzyskać efekt subtelnego dopełnienia całej kompozycji, z jednej strony nie przytłaczając swoim wizerunkiem, a jedynie będąc delikatnym tłem dla natury jaką jest żywa roślina. Tego rodzaju połączenia dodają uroku, piękna i elegancji reprezentacyjnemu otoczeniu.

Więcej
na stronę
 • 1
 • 2
 • 3
 • Bol to doniczka o kulistum kształcie z kolekcji Capi Tutch. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jej szorstka struktura imituje naturalny kamień. Jest odporna na uszkodzenia. Przeznaczona do pomieszczeń oraz na zewnątrz. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny przed mrozem oraz gorącem. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach.

  223,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wysoka doniczka Elegant Deluxe z kolekcji Capi Tutch idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dlatego może być także ozdobą ogrodu czy balkonu. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, a jej szorstka struktura imituje naturalny kamień. Posiada warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach

  411,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Tutch to doniczka, której szorstka struktura przypomina nautralny kamień. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jest lekka i odporna na uszkodzenia. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny nie tylko przed mrozem, ale także latem przed przegrzaniem. Może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach

  198,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Doniczka Kwadratowa z kolekcjii Capi Lux jest nowoczesna i jednocześnie niezwykle elegancka. Wykonana została ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma strukturę przypominającą gładki, polerowany kamień. Jest mrozoodporna, dzięki czemu może być stosowana nie tylko w pomieszczeniach, ale także w ogrodach czy na balkonach. 

  259,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wysoka doniczka Taps z kolekcjii Capi Lux pięknie prezentuje się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w ogrodzie czy na balkonie. Jest mrozoodporna i jak wszystkie doniczki z serii Lux została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jej struktura przypomina gładki, polerowany kamień. Pomimo większych rozmiarów jest niezwykle lekka. 

  153,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wykonana w nowoczesnym stylu, wysoka doniczka Rechthoek z kolekcji Capi Lux idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dzięki czemu doskonale sprawdzi się również jako ozdoba ogrodu czy balkonu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma strukturę gładkiego, polerowanego kamienia, co sprawia, że prezentuje się niezwykle elegancko.

  245,00 zł
  Dostępny na magazynie

Duże donice to rewelacyjny efekt wizualny

Wyobraź sobie masywne duże donice z pięknym zielonym drzewkiem bonsai, razem umieszczone w widocznym miejscu przed hotelem, restauracją albo domem. To musi przykuć uwagę obserwatora, to musi podkreślić Twoją piękną przestrzeń. Donica jest takim elementem, który łączy wspaniałą architekturę z pięknem rośliny. Warto z pewnością o ten element zadbać. Pamiętaj, duża donica to sto procent rewelacyjnego efektu!!! 

 • Klasyczna i prosta. Taka jest doniczka Elegant Laag z kolekcji Capi Lux. Podobnie jak pozostale doniczki z serii Lux została zrobiona ręcznie. Ma strukturę przypominającą gładki, polerowany kamień. Wykonana została z tworzywa wysokiej jakości. Jest mrozoodporna, dzięki czemu może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodach czy na balkonach.

  270,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Prosta i elegancka doniczka Elegant Deluxe z kolekcji Capi Lux to doniczka, która doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnetrzach. Podobnie jak pozostale doniczki z serii Lux została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jej struktura przypomina gładki, polerowany kamień. Jest mrozoodporna, dlatego z powodzeniem może być stowana także na zewnątrz.

  406,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wysoka, kwadratowa doniczka Rechthoek z serii Capi Nature stworzona w naturalnym stylu, harmonijnie komponuje się z roślinnością w ogrodzie. Może stanowić także piękną ozdobę każdego balkonu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Dostępna w trzech kolorach.

  190,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wysoka doniczka Elegant Deluxe o owalnym kształcie, z serii Capi Nature to wyjątkowo elegancka doniczka, stworzona w naturalnym stylu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma prążkowaną stukturę, która nadaje jej naturalny charakter, dzięki temu tworzy harmonijną całość z roślinnością w ogrodzie lub na balkonie. 

  329,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Doniczka Elegant z kolekcji Capi Indoor to wysoka doniczka, przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach. Wykonana została z wysokiej jakości, lekkiego i trwałego tworzywa. Jej ciekawa, diamentowa struktura powoduje, że doniczka jest niezwykle efektowna i elegancka, a rośliny pięknie się w niej prezentują. Dostępna w kolorze białym i szarym.

  575,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wysoka, kwadratowa doniczka Rechthoek z serii Capi Nature stworzona w naturalnym stylu, to elegancka ozdoba ogrodów i balkonów. Pięknie komponuje się z roślinnością, podkreślając jej naturalny charakter. Została wykonana recznie, z wysokiej jakości tworzywa. Dostępna w trzech kolorach.

  190,00 zł
  Dostępny na magazynie
Wyświetlono 1 - 12 z 18 produktów