Dodatkowy rabat

Rabat

Polub nas na facebook-u
a otrzymasz jednorazowy bon rabatowy w wysokości 5%

https://facebook.com/donice24

Bon możesz otrzymać wysyłając do nas mail z informacją o polubieniu.
Nasz adres mailowy: biuro@ogrodnicze24.pl

Głosuj na nas w top liscie

Producenci

Informacje

Duże donice

Wyświetlono 18 produktów.

W kategorii Duże donice możecie Państwo znaleźć produkty w rozmiarach XL zarówno klasyczne wykonane z ceramiki, jak równiez doniczki z materiałów lekkich o nowoczesnycm charakterze.

Chyba nie istnieje atrakcyjniejsza ozdoba wnętrza, jak piękne i naturalne rośliny ozdobne, a w szczególności te duże o obszernych pokaźnych rozmiarach. W celu ich odpowiedniej prezentacji i wyeksponowania z całą pewnością przydałyby się klasowe i piękne masywne donice. Doniczki, które będą się prezentowały w taki sposób, żeby uzyskać efekt subtelnego dopełnienia całej kompozycji, z jednej strony nie przytłaczając swoim wizerunkiem, a jedynie będąc delikatnym tłem dla natury jaką jest żywa roślina. Tego rodzaju połączenia dodają uroku, piękna i elegancji reprezentacyjnemu otoczeniu.

Więcej
na stronę
 • 1
 • 2
 • 3
 • Bol to doniczka o kulistum kształcie z kolekcji Capi Tutch. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jej szorstka struktura imituje naturalny kamień. Jest odporna na uszkodzenia. Przeznaczona do pomieszczeń oraz na zewnątrz. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny przed mrozem oraz gorącem. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach.

 • Wysoka doniczka Elegant Deluxe z kolekcji Capi Tutch idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dlatego może być także ozdobą ogrodu czy balkonu. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, a jej szorstka struktura imituje naturalny kamień. Posiada warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach

 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Tutch to doniczka, której szorstka struktura przypomina nautralny kamień. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jest lekka i odporna na uszkodzenia. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny nie tylko przed mrozem, ale także latem przed przegrzaniem. Może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach

 • Doniczka Kwadratowa z kolekcjii Capi Lux jest nowoczesna i jednocześnie niezwykle elegancka. Wykonana została ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma strukturę przypominającą gładki, polerowany kamień. Jest mrozoodporna, dzięki czemu może być stosowana nie tylko w pomieszczeniach, ale także w ogrodach czy na balkonach. 

 • Wysoka doniczka Taps z kolekcjii Capi Lux pięknie prezentuje się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w ogrodzie czy na balkonie. Jest mrozoodporna i jak wszystkie doniczki z serii Lux została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jej struktura przypomina gładki, polerowany kamień. Pomimo większych rozmiarów jest niezwykle lekka. 

 • Wykonana w nowoczesnym stylu, wysoka doniczka Rechthoek z kolekcji Capi Lux idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dzięki czemu doskonale sprawdzi się również jako ozdoba ogrodu czy balkonu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma strukturę gładkiego, polerowanego kamienia, co sprawia, że prezentuje się niezwykle elegancko.

Duże donice to rewelacyjny efekt wizualny

Wyobraź sobie masywne duże donice z pięknym zielonym drzewkiem bonsai, razem umieszczone w widocznym miejscu przed hotelem, restauracją albo domem. To musi przykuć uwagę obserwatora, to musi podkreślić Twoją piękną przestrzeń. Donica jest takim elementem, który łączy wspaniałą architekturę z pięknem rośliny. Warto z pewnością o ten element zadbać. Pamiętaj, duża donica to sto procent rewelacyjnego efektu!!! 

 • Klasyczna i prosta. Taka jest doniczka Elegant Laag z kolekcji Capi Lux. Podobnie jak pozostale doniczki z serii Lux została zrobiona ręcznie. Ma strukturę przypominającą gładki, polerowany kamień. Wykonana została z tworzywa wysokiej jakości. Jest mrozoodporna, dzięki czemu może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodach czy na balkonach.

 • Prosta i elegancka doniczka Elegant Deluxe z kolekcji Capi Lux to doniczka, która doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnetrzach. Podobnie jak pozostale doniczki z serii Lux została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jej struktura przypomina gładki, polerowany kamień. Jest mrozoodporna, dlatego z powodzeniem może być stowana także na zewnątrz.

 • Wysoka, kwadratowa doniczka Rechthoek z serii Capi Nature stworzona w naturalnym stylu, harmonijnie komponuje się z roślinnością w ogrodzie. Może stanowić także piękną ozdobę każdego balkonu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Dostępna w trzech kolorach.

 • Wysoka doniczka Elegant Deluxe o owalnym kształcie, z serii Capi Nature to wyjątkowo elegancka doniczka, stworzona w naturalnym stylu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma prążkowaną stukturę, która nadaje jej naturalny charakter, dzięki temu tworzy harmonijną całość z roślinnością w ogrodzie lub na balkonie. 

 • Doniczka Elegant z kolekcji Capi Indoor to wysoka doniczka, przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach. Wykonana została z wysokiej jakości, lekkiego i trwałego tworzywa. Jej ciekawa, diamentowa struktura powoduje, że doniczka jest niezwykle efektowna i elegancka, a rośliny pięknie się w niej prezentują. Dostępna w kolorze białym i szarym.

 • Wysoka, kwadratowa doniczka Rechthoek z serii Capi Nature stworzona w naturalnym stylu, to elegancka ozdoba ogrodów i balkonów. Pięknie komponuje się z roślinnością, podkreślając jej naturalny charakter. Została wykonana recznie, z wysokiej jakości tworzywa. Dostępna w trzech kolorach.

Wyświetlono 1 - 12 z 18 produktów