Dodatkowy rabat

Rabat

Polub nas na facebook-u
a otrzymasz jednorazowy bon rabatowy w wysokości 5%

https://facebook.com/donice24

Bon możesz otrzymać wysyłając do nas mail z informacją o polubieniu.
Nasz adres mailowy: biuro@ogrodnicze24.pl

Głosuj na nas w top liscie

Producenci

Informacje

Duże donice

Wyświetlono 21 produktów.

W kategorii Duże donice możecie Państwo znaleźć produkty w rozmiarach XL zarówno klasyczne wykonane z ceramiki, jak równiez doniczki z materiałów lekkich o nowoczesnycm charakterze.

Chyba nie istnieje atrakcyjniejsza ozdoba wnętrza, jak piękne i naturalne rośliny ozdobne, a w szczególności te duże o obszernych pokaźnych rozmiarach. W celu ich odpowiedniej prezentacji i wyeksponowania z całą pewnością przydałyby się klasowe i piękne masywne donice. Doniczki, które będą się prezentowały w taki sposób, żeby uzyskać efekt subtelnego dopełnienia całej kompozycji, z jednej strony nie przytłaczając swoim wizerunkiem, a jedynie będąc delikatnym tłem dla natury jaką jest żywa roślina. Tego rodzaju połączenia dodają uroku, piękna i elegancji reprezentacyjnemu otoczeniu.

Więcej
na stronę
  • 1
  • 2
  • 3

Duże donice to rewelacyjny efekt wizualny

Wyobraź sobie masywne duże donice z pięknym zielonym drzewkiem bonsai, razem umieszczone w widocznym miejscu przed hotelem, restauracją albo domem. To musi przykuć uwagę obserwatora, to musi podkreślić Twoją piękną przestrzeń. Donica jest takim elementem, który łączy wspaniałą architekturę z pięknem rośliny. Warto z pewnością o ten element zadbać. Pamiętaj, duża donica to sto procent rewelacyjnego efektu!!! 

Wyświetlono 1 - 12 z 21 produktów