Dodatkowy rabat

Rabat

Polub nas na facebook-u
a otrzymasz jednorazowy bon rabatowy w wysokości 5%

https://facebook.com/donice24

Bon możesz otrzymać wysyłając do nas mail z informacją o polubieniu.
Nasz adres mailowy: biuro@ogrodnicze24.pl

Głosuj na nas w top liscie

Producenci

Informacje

Kategorie produktów

Wyświetlono 65 produktów.

Dbając o eleganckie wyposażenie wnętrza – domu, mieszkania, biura – należy zadbać o każdy detal. Dobierając elementy dekoracyjne kierujemy się zasad spójności, skupiając uwagę na kształtach, kolorach, wzorach. Formą dekoracji, na którą często się decydujemy są rośliny. Dodają one nie tylko uroku, ale także stwarzają specyficzny klimat. Ocieplają wygląd pomieszczeń, a ogrody i balkony dzięki nim wyglądają bajecznie. Aby uwydatnić wygląd roślin zielonych i bujnie kwitnących kwiatów warto zakupić donice, które podkreślą specyfikę designu przestrzeni otwartych i zamkniętych. Zapraszamy do zapoznania sie z naszym katalogiem produktów.

Więcej
na stronę
 • 1
 • 2
 • 3
 • Doniczka Tapas z kolekcji Capi Tutch to elegancka doniczka, wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Jest lekka i odporna na uszkodzenia. Wyposażona została w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem, dlatego z powodzeniem może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępna w czterech kolorach.

  261,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Klasyczna doniczka Boord z kolekcji Capi Tutch przeznaczona do stosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Jest wyposażona w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w pięciu kolorach.

  398,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Prosta, elegancka doniczka Elegant Laag z kolekcji Capi Tutch pięknie prezentuje się zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie czy na balkonie. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Wyposażona jest w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach.

  156,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Bol to doniczka o kulistum kształcie z kolekcji Capi Tutch. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jej szorstka struktura imituje naturalny kamień. Jest odporna na uszkodzenia. Przeznaczona do pomieszczeń oraz na zewnątrz. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny przed mrozem oraz gorącem. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach.

  223,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wysoka doniczka Elegant Deluxe z kolekcji Capi Tutch idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dlatego może być także ozdobą ogrodu czy balkonu. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, a jej szorstka struktura imituje naturalny kamień. Posiada warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach

  411,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Doniczka kwadratowa z kolekcji Capi Tutch to nowoczesny wygląd i elegancja. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem nadaje się do stosowania nie tylko w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach

  194,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Tutch to doniczka, której szorstka struktura przypomina nautralny kamień. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jest lekka i odporna na uszkodzenia. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny nie tylko przed mrozem, ale także latem przed przegrzaniem. Może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach

  198,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Doniczka Kwadratowa z kolekcjii Capi Lux jest nowoczesna i jednocześnie niezwykle elegancka. Wykonana została ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma strukturę przypominającą gładki, polerowany kamień. Jest mrozoodporna, dzięki czemu może być stosowana nie tylko w pomieszczeniach, ale także w ogrodach czy na balkonach. 

  259,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wysoka doniczka Taps z kolekcjii Capi Lux pięknie prezentuje się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w ogrodzie czy na balkonie. Jest mrozoodporna i jak wszystkie doniczki z serii Lux została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jej struktura przypomina gładki, polerowany kamień. Pomimo większych rozmiarów jest niezwykle lekka. 

  153,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Wykonana w nowoczesnym stylu, wysoka doniczka Rechthoek z kolekcji Capi Lux idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dzięki czemu doskonale sprawdzi się również jako ozdoba ogrodu czy balkonu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma strukturę gładkiego, polerowanego kamienia, co sprawia, że prezentuje się niezwykle elegancko.

  245,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Doniczka Gondel z kolekcji Capi Lux to doniczka o ciekawym, dość nietypowym kształcie łódki. Pięknie prezentują się w niej niewysokie rośliny. Wykonana została recznie, z tworzywa imitującego polerowany kamień. Jest mrozoodporna, dlatego może być ciekawą ozdobą zarówno pomieszczeń, jak i balkonów czy ogrodów.

  119,00 zł
  Dostępny na magazynie
 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Lux to ręcznie robiona doniczka, o kształcie kuli. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego gładki, polerowany kamień. Pięknie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dzięki czemu może być również stosowna na balkonach czy w ogrodach. 

  218,00 zł
  Dostępny na magazynie
Wyświetlono 1 - 12 z 65 produktów