Dodatkowy rabat

Rabat

Polub nas na facebook-u
a otrzymasz jednorazowy bon rabatowy w wysokości 5%

https://facebook.com/donice24

Bon możesz otrzymać wysyłając do nas mail z informacją o polubieniu.
Nasz adres mailowy: biuro@ogrodnicze24.pl

Głosuj na nas w top liscie

Producenci

Informacje

Kuliste

Wyświetlono 10 produktów.
 • 1
 • 2
 • 3
 • Doniczka Tapas z kolekcji Capi Tutch to elegancka doniczka, wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Jest lekka i odporna na uszkodzenia. Wyposażona została w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem, dlatego z powodzeniem może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępna w czterech kolorach.

 • Bol to doniczka o kulistum kształcie z kolekcji Capi Tutch. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jej szorstka struktura imituje naturalny kamień. Jest odporna na uszkodzenia. Przeznaczona do pomieszczeń oraz na zewnątrz. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny przed mrozem oraz gorącem. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach.

 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Tutch to doniczka, której szorstka struktura przypomina nautralny kamień. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jest lekka i odporna na uszkodzenia. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny nie tylko przed mrozem, ale także latem przed przegrzaniem. Może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach

 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Lux to ręcznie robiona doniczka, o kształcie kuli. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego gładki, polerowany kamień. Pięknie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dzięki czemu może być również stosowna na balkonach czy w ogrodach. 

 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Lux została wykonana ręcznie, z tworzywa wysokiej jakości. Jej struktura imituje gładki, polerowany kamień, co sprawia, że doniczka pezentuje się bardzo elegancko. Jest mrozoodporna, dlatego może stać się piękną ozdobą nie tylko stylowego wnętrza, ale także ogrodu czy balkonu. Dostępna w różnych rozmiarach.

 • Doniczka Taps z serii Capi Lux to okrągła doniczka, o prążkowanej strukturze, która może stanowić piękne uzupełnienie wystroju wnętrza. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jest mrozoodporna, co sprawia, że doskonale sprawdzi się także w ogrodzie lub na balkonie. 

 • Okrągła doniczka Bol pochodząca z kolekcji Capi Nature to doniczka wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jej kształt i forma zostały zainspirowane przez naturę, a prążkowana struktura idealnie współgra z naturalną scenerią ogrodu. Pięknie prezentuje się także na balkonie, nadając mu ciepły, naturalny charakter.  

 • Doniczka Bol o kulistym kształcie pochodzi z kolekcji Capi Nature. Została ręcznie wykonana, z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne. Ma prążkowaną strukturę, która nadaje jej naturalny charakter, dlatego pięknie komponuje się z roślinami w ogrodzie czy na balkonie. 

 • Doniczka Bol z serii Capi Nature doskonale nadaje się do zastosowania w ogrodzie lub na balkonie. Została wykonana recznie, w naturalnym stylu, dzięki czemu idealnie komponuje się z roślinami podkreślając ich piękno. Wysokiej jakości tworzywo zapewnia jej trwałość i niezmienność przez długi czas.

 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Nature została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma prążkowaną strukturę, która nadaje jej naturalny charakter, dzięki czemu doniczka pięknie prezentuje się nie tylko w pomieszczeniach, ale także w ogrodzie lub na balkonie. 

Wyświetlono 1 - 10 z 10 produktów