Dodatkowy rabat

Rabat

Polub nas na facebook-u
a otrzymasz jednorazowy bon rabatowy w wysokości 5%

https://facebook.com/donice24

Bon możesz otrzymać wysyłając do nas mail z informacją o polubieniu.
Nasz adres mailowy: biuro@ogrodnicze24.pl

Głosuj na nas w top liscie

Producenci

Informacje

Skrzynki balkonowe

Wyświetlono 9 produktów.

Bycie właścicielem pięknego ogrodu jest przywilejem dla niewielu, jednak jeżeli przebywanie w otoczeniu roślin jest dla Ciebie ważne, to interesującym rozwinięciem Twoich zainteresowan będzie stworzenie własnego mini ogrodu na balkonie. Nie jest istotne, czy posiadasz małą czy duża przestrzeń czy też możesz zagospodarować w sposób interesujacy taras. Wykorzystując nasze Skrzynki balkonowe uzyskasz efekt niepowtarzalnego i atrakcyjnego miejsca. Nasze skrzynki na balkon dysponują nie tylko interesującym wzornictwem, ale także są wykonane z trwałych mrozoodpornych materiałów, które zapewniają elegandzką ochronę twoim starannie zadbanym roślinom na długi czas.

Więcej
  • 1
  • 2
  • 3

Ceramiczne skrzynki balkonowe, które przyciągają wzrok

W naszym sklepie mamy do zaoferowania bardzo dużo ciekawych modeli, przygotowanych ze szczególną dbałością o szczegóły z możliwością umieszczenia w nich zarówno niedużych roślin, jak i małych drzewek. Odnajdziesz u nas produkt odpowiedni na neduży balkon, jak również do aranżacji większych, ustawnych tarasów. Skrzynki balkonowe z naszej oferty to klasyczne, prostokątne modele, w których można posadzić urokliwe pelargonie czy begonie, zawieszając je na obręczy balkonu. Mamy do zaoferowania Tobie artykuły w urozmaiconych kolorach, co sprawia, że z łatwością dopasujesz coś co idealnie połączy roślinę z obszarem balkonu.

Posiadamy nie tylko plastikowe skrzynki, ale również ceramiczne wyroby na kwiaty, dzięki którym balkon uzyska zupełnie inne oblicze. Warto dobrze przemyśleć koncepcję stworzenia takiego kameralnego ogródka, przygotuj odpowiednią dla Twojego otoczenia dekorację i wykorzystaj do tego celu nasze doniczki balkonowe w szerokim wachlarzu kolorystyki i kształtów. Zapewnimy Tobie dzięki naszym produktom niepowtarzalny efekt i tym samym sądzimy, że będziesz mógł się delektować swoimi ozdobami roślinymi w atrakcyjnej i stylowej oprawie.

Wyświetlono 1 - 9 z 9 produktów