Dodatkowy rabat

Rabat

Polub nas na facebook-u
a otrzymasz jednorazowy bon rabatowy w wysokości 5%

https://facebook.com/donice24

Bon możesz otrzymać wysyłając do nas mail z informacją o polubieniu.
Nasz adres mailowy: biuro@ogrodnicze24.pl

Głosuj na nas w top liscie

Producenci

Informacje

Średnie

Wyświetlono 21 produktów.
na stronę
 • 1
 • 2
 • 3
 • Doniczka Tapas z kolekcji Capi Tutch to elegancka doniczka, wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Jest lekka i odporna na uszkodzenia. Wyposażona została w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem, dlatego z powodzeniem może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępna w czterech kolorach.

 • Klasyczna doniczka Boord z kolekcji Capi Tutch przeznaczona do stosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Jest wyposażona w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w pięciu kolorach.

 • Prosta, elegancka doniczka Elegant Laag z kolekcji Capi Tutch pięknie prezentuje się zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie czy na balkonie. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Wyposażona jest w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach.

 • Doniczka kwadratowa z kolekcji Capi Tutch to nowoczesny wygląd i elegancja. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem nadaje się do stosowania nie tylko w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach

 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Tutch to doniczka, której szorstka struktura przypomina nautralny kamień. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa. Jest lekka i odporna na uszkodzenia. Posiada warstwę izolacyjną, która chroni rośliny nie tylko przed mrozem, ale także latem przed przegrzaniem. Może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dostępna w różnych kolorach i rozmiarach

 • Doniczka Kwadratowa z kolekcjii Capi Lux jest nowoczesna i jednocześnie niezwykle elegancka. Wykonana została ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma strukturę przypominającą gładki, polerowany kamień. Jest mrozoodporna, dzięki czemu może być stosowana nie tylko w pomieszczeniach, ale także w ogrodach czy na balkonach. 

 • Doniczka Gondel z kolekcji Capi Lux to doniczka o ciekawym, dość nietypowym kształcie łódki. Pięknie prezentują się w niej niewysokie rośliny. Wykonana została recznie, z tworzywa imitującego polerowany kamień. Jest mrozoodporna, dlatego może być ciekawą ozdobą zarówno pomieszczeń, jak i balkonów czy ogrodów.

 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Lux to ręcznie robiona doniczka, o kształcie kuli. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego gładki, polerowany kamień. Pięknie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dzięki czemu może być również stosowna na balkonach czy w ogrodach. 

 • Doniczka Bol z kolekcji Capi Lux została wykonana ręcznie, z tworzywa wysokiej jakości. Jej struktura imituje gładki, polerowany kamień, co sprawia, że doniczka pezentuje się bardzo elegancko. Jest mrozoodporna, dlatego może stać się piękną ozdobą nie tylko stylowego wnętrza, ale także ogrodu czy balkonu. Dostępna w różnych rozmiarach.

 • Doniczka Elegant Laag z serii Capi Lux to elegancka doniczka, o eliptycznym kształcie. Wykonana została ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma ciekawą, prążkowana strukturę. Doskonale prezentuje się w pomieszczeniach. Jest mrozoodporna, dlatego może być także stosowana w ogrodzie czy na balkonie.

 • Doniczka Taps z serii Capi Lux to okrągła doniczka, o prążkowanej strukturze, która może stanowić piękne uzupełnienie wystroju wnętrza. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jest mrozoodporna, co sprawia, że doskonale sprawdzi się także w ogrodzie lub na balkonie. 

 • Okrągła doniczka Bol pochodząca z kolekcji Capi Nature to doniczka wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jej kształt i forma zostały zainspirowane przez naturę, a prążkowana struktura idealnie współgra z naturalną scenerią ogrodu. Pięknie prezentuje się także na balkonie, nadając mu ciepły, naturalny charakter.  

Wyświetlono 1 - 12 z 21 produktów