Dodatkowy rabat

Rabat

Polub nas na facebook-u
a otrzymasz jednorazowy bon rabatowy w wysokości 5%

https://facebook.com/donice24

Bon możesz otrzymać wysyłając do nas mail z informacją o polubieniu.
Nasz adres mailowy: biuro@ogrodnicze24.pl

Głosuj na nas w top liscie

Producenci

Informacje

Wysokie

Wyświetlono 20 produktów.
na stronę
 • 1
 • 2
 • 3
 • Prosta, elegancka doniczka Elegant Laag z kolekcji Capi Tutch pięknie prezentuje się zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodzie czy na balkonie. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, imitującego naturalny kamień. Wyposażona jest w warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach.

 • Wysoka doniczka Elegant Deluxe z kolekcji Capi Tutch idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dlatego może być także ozdobą ogrodu czy balkonu. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, a jej szorstka struktura imituje naturalny kamień. Posiada warstwę izolacyjną, która zimą chroni rośliny przed mrozem, a latem przed przegrzaniem. Dostępna w różnych kolorach

 • Wysoka doniczka Taps z kolekcjii Capi Lux pięknie prezentuje się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w ogrodzie czy na balkonie. Jest mrozoodporna i jak wszystkie doniczki z serii Lux została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jej struktura przypomina gładki, polerowany kamień. Pomimo większych rozmiarów jest niezwykle lekka. 

 • Wykonana w nowoczesnym stylu, wysoka doniczka Rechthoek z kolekcji Capi Lux idealnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Jest mrozoodporna, dzięki czemu doskonale sprawdzi się również jako ozdoba ogrodu czy balkonu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma strukturę gładkiego, polerowanego kamienia, co sprawia, że prezentuje się niezwykle elegancko.

 • Klasyczna i prosta. Taka jest doniczka Elegant Laag z kolekcji Capi Lux. Podobnie jak pozostale doniczki z serii Lux została zrobiona ręcznie. Ma strukturę przypominającą gładki, polerowany kamień. Wykonana została z tworzywa wysokiej jakości. Jest mrozoodporna, dzięki czemu może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i w ogrodach czy na balkonach.

 • Prosta i elegancka doniczka Elegant Deluxe z kolekcji Capi Lux to doniczka, która doskonale prezentuje się w nowoczesnych wnetrzach. Podobnie jak pozostale doniczki z serii Lux została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Jej struktura przypomina gładki, polerowany kamień. Jest mrozoodporna, dlatego z powodzeniem może być stowana także na zewnątrz.

 • Doniczka Elegant Laag z serii Capi Lux to elegancka doniczka, o eliptycznym kształcie. Wykonana została ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma ciekawą, prążkowana strukturę. Doskonale prezentuje się w pomieszczeniach. Jest mrozoodporna, dlatego może być także stosowana w ogrodzie czy na balkonie.

 • Wysoka, kwadratowa doniczka Rechthoek z serii Capi Nature stworzona w naturalnym stylu, harmonijnie komponuje się z roślinnością w ogrodzie. Może stanowić także piękną ozdobę każdego balkonu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Dostępna w trzech kolorach.

 • Doniczka Elegant Laag z serii Capi Nature może stać się nieprzeciętną ozdobą ogrodu czy balkonu. Została wykonana recznie, z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne. Ma prążkowaną stukturę, która podkreśla jej naturalny charakter, dzięki czemu pięknie komponuje się z naturalnym krajobrazem.

 • Wysoka doniczka Elegant Deluxe o owalnym kształcie, z serii Capi Nature to wyjątkowo elegancka doniczka, stworzona w naturalnym stylu. Została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Ma prążkowaną stukturę, która nadaje jej naturalny charakter, dzięki temu tworzy harmonijną całość z roślinnością w ogrodzie lub na balkonie. 

 • Doniczka Elegant Laag z serii Capi Nature to doniczka, która nie tylko idealnie podkreśla naturalny wystrój wnętrza, ale dzięki temu, że jest mrozoodporna może także stanowić piękną ozdobę ogrodu lub balkonu. Tak jak wszystkie doniczki z kolekcji Nature została wykonana ręcznie, z wysokiej jakości tworzywa. Sprawia, że roślny prezentują się w niej niezwykle elegancko.

 • Doniczka Elegant z kolekcji Capi Indoor to wysoka doniczka, przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach. Wykonana została z wysokiej jakości, lekkiego i trwałego tworzywa. Jej ciekawa, diamentowa struktura powoduje, że doniczka jest niezwykle efektowna i elegancka, a rośliny pięknie się w niej prezentują. Dostępna w kolorze białym i szarym.

Wyświetlono 1 - 12 z 20 produktów