Ubezpieczenie domu w Multiagencji Optima Wrocław

Ubezpieczenie domu w Multiagencji Optima Wrocław
Nazwa biznesu: Ubezpieczenie domu w Multiagencji Optima Wrocław
Kategoria:
Opis (o firmie):

Multiagencja ubezpieczeniowa Optima jest zespołem profesjonalnych agentów ubezpieczeniowych, którzy prowadzą porównania ofert ubezpieczeń dostępnych na rynku i wyszukują dla swoich klientów najlepsze propozycje. Dzięki wsparciu ekspertów zatrudnionych w agencji, klienci oszczędzają czas, jaki sami musieliby poświęcić na znalezienie odpowiedniej oferty ubezpieczeń i zyskują pewność, że wybrana dla nich propozycja będzie optymalnie dopasowana do ich potrzeb.

Oferta multiagencji Optima obejmuje porównanie ofert ubezpieczeń samochodów, mieszkań, domów, ale również ubezpieczenia na życie, turystyczne, emerytalne i dostosowane do potrzeb firm, którym zależy na lepszym przygotowaniu się na różne sytuacje okoliczności.

Eksperci Optima świadczą pomoc zarówno w siedzibie firmy we Wrocławiu, jak i dla wygody klienta: w formie zdalnej, umożliwiającej ubezpieczenie się online, bez konieczności wychodzenia z domu. Firma współpracuje z towarzystwami PZU, Warta, Gothaer, Uniqua, Proama, Ergo Hestia, Generali i InterRisk.

Strona internetowa: ubezpieczenie domu wrocław
Telefon: 575115015
NIP: 9661512730
REGON: 020539083
Adres (kod pocztowy, miasto, ulica): ul. Krupnicza 13/204a 50-075 Wrocław