Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych

Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych
Kategoria
Opis (o firmie)

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie możecie wydrukować etykiety samoprzylepne, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau to firma, która z wielką przyjemnością podejmie się realizacji Waszego zlecenia. Współpracujemy z klientami z całego kraju, oferując im szeroki wachlarz usługowy w atrakcyjnie niskich cenach.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.1

W naszym posiadaniu znajduje się jedna z najnowocześniejszych maszyn poligraficznych. Jest to maszyna, która stosuje technologię hybrydową, która pozwala na połączenie druku fleksograficznego i inkjetowego. Możecie u nas zamówić: etykiety na podłożach OPQ, całkowicie transparentne, etykiety z nadrukiem od strony kleju i peel-off, etykiety uszlachetnione i etykiety cyfrowe pełnokolorowe.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.2

Bardzo chętnie przygotujemy dla Was ofertę indywidualną. Wystarczy tylko, że wyślecie do nas swoje zapytanie. Bardzo dziękujemy, że obdarzacie nas swoim zaufaniem już od tak długiego czasu. To dla Was staramy się być jeszcze lepsi, inwestując w lepszy sprzęt.

Telefon
717822678
NIP
8971746284
REGON
020841468
Adres (kod pocztowy, miasto, ulica)
Drukarnia Etykiet Arti-Bau ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
  • Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych
  • Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych