Energotel Elektryk Warszawa

Energotel Elektryk Warszawa
Kategoria
Opis (o firmie)

Energotel to firma już od 1998 roku działająca z powodzeniem na rynku usług energoelektrycznych i telekomunikacyjnych. Jej ofertę charakteryzuje duży poziom zróżnicowania. Zainteresuje ona zarówno osoby, które potrzebują kosztorysowania i wykonywania instalacji elektrycznych i teletechnicznych na wysokim poziomie, będzie jednak również atrakcyjna z perspektywy tych odbiorców, którym w trybie pilnym potrzebny jest elektryk Warszawa.

Firma odpowiada za pomiary elektryczne wykonując zarówno te, które należy przeprowadzić po montażu, jak i klasyczne pomiary okresowe. Dysponuje nowoczesnym, certyfikowanym sprzętem, dzięki któremu nie ma najmniejszych wątpliwości, co do tego prawidłowości odczytów.

Klientom podoba się również to, że usługi elektryczne są wykonywane przez zawodowców, dla których praca jest nie tylko źródłem utrzymania, ale i pasją. Zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego zlecenia przyczyniają się do tego, że poziom usług jest bardzo wysoki. Co wcale nie mniej ważne, mamy do czynienia z usługami wyjątkowo przystępnymi cenowo.

Strona internetowa
Telefon
228375716
NIP
8821939001
REGON
020642326
Adres (kod pocztowy, miasto, ulica)
Al. Prymasa Tysiąclecia 62 01-424 Warszawa
  • Energotel Elektryk Warszawa