P.G. GROUP Sp. z o.o. – gięcie blach na zlecenie

P.G. GROUP Sp. z o.o. – gięcie blach na zlecenie
Kategoria
Opis (o firmie)

Spółka P.G. Group jest specjalistyczną marką zajmująca się dostarczaniem swoich klientom najlepszych rozwiązań z zakresu obróbki produktów metalowych. Dla firm sektora przemysłowego, budowlanego i wykończeniowego proponuje szeroką paletę wyrobów oraz możliwość ich zamówienia zarówno w wersji gotowej, jak i pod szczególne preferencje.

Gięcie blach

Gięcie blach Wrocław fot.1

Jej domeną jest obróbka oraz sprzedaż zarówno wyrobów ze stali, jak i z różnego rodzaju metali niezależnych. Firma zapewnia tu najwyższą jakość działań, tak, by każdy produkt wychodzący od niej do klienta końcowego spełniał najbardziej wyśrubowane normy: krajowe oraz unijne.

Gięcie blach

Gięcie blach Wrocław fot.2

P.G. Group od lat doskonali procesy produkcyjne oraz wydajność pracy maszyn i wykwalifikowanych pracowników, tak, by móc sprostać największych wyzwaniom i oczekiwaniom zarówno małych, jak i dużych klientów. Posiada własne, wyspecjalizowane linie technologiczne m.in. do blachodachówek i trapezów, ma niekwestionowaną pozycję lidera w sprzedaży pokryć dachowych i elewacyjnych na obszarze całego Dolnego Śląska.

Telefon
713169301
NIP
8961302657
REGON
932645847
Adres (kod pocztowy, miasto, ulica)
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – gięcie blach na zlecenie
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – gięcie blach na zlecenie