Studio Mebli bowArte z Wrocławia

Studio Mebli bowArte z Wrocławia
Kategoria
Opis (o firmie)

Studio Mebli bowArte to miejsce, które powstało z pasji do aranżowania pięknych i nietuzinkowych wnętrz. Specjaliści zatrudnieni w studio wyszukują dla swoich klientów niestandardowe meble, oświetlenie i dodatki, dzięki którym nudne dotąd wnętrza przywracają do życia i nadają im blasku.

Pasją bowArte jest czynienie pomieszczeń domowych nie tylko użytecznymi, ale i atrakcyjnymi wizualnie, zwracającymi uwagę i mającymi w sobie szczyptę tzw. charakteru. Studio współpracuje w zakresie wyposażenia wnętrz z najlepszymi, polskimi producentami mebli, którzy doceniani są dziś na cały świecie za wybitne doświadczenie rzemieślnicze i niezwykłe projekty.

W aranżacjach i zestawieniach tworzonych przez bowArte wykorzystywane są wyłącznie najlepsze jakościowo meble i perfekcyjnie wykonane dodatki od takich marek jak Befame, NordicLine, Fameg, 4 Concepts, Rug Solid, Plywood Project, Louis de Poortere, Take me Home czy Loft Urban. Gwaranacja wysokich standardów i najwyższej jakości usług, z pomocą których dom zmieni się na lepsze.

Studio Mebli bowArte

Strona internetowa
Telefon
505036535
NIP
5531630558
REGON
383084129
Adres (kod pocztowy, miasto, ulica)
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław