Wiązary dachowe Świdnica – oferta firmy Wiązar Polska

Wiązary dachowe Świdnica – oferta firmy Wiązar Polska
Kategoria
Opis (o firmie)

Jesteśmy firmą rodzinną, która od wielu lat działa na rynku. Dzięki temu nasza pozycja jest już ugruntowana. Nasi klienci doskonale wiedzą, że w sposób indywidualny podchodzimy do realizacji każdego zlecenia. Naszą specjalizacją są wiązary dachowe. Wiązar Polska to firma, która powstała z pasji do budownictwa. W każde zlecenie wkładamy całe serce, ponieważ zależy nam na tym, aby nasi klienci byli z nas jak najbardziej zadowoleni.

Wiązary dachowe Świdnica

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Nasza oferta to wiązary dachowe, które wykorzystywane są w budownictwie mieszkaniowym, przemyśle i rolnictwie. Działamy również w zakresie budowy ścian szczytowych. Jesteśmy w stanie kompleksowo zamknąć konstrukcję powyżej wieńca, dzięki czemu jest ona pozostawiona w gotowości do położenia pokrycia.

Wiązary dachowe Świdnica

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Warto umówić się na spotkanie z naszymi przedstawicielami, którzy osobiście opowiedzą Wam o możliwościach firmy Wiązar Polska. Współpraca z nami sprawi, że zyskacie solidnego partnera biznesowego, który na czas wywiązuje się ze wszystkich powierzonych mu zleceń. Zapraszamy.

Wiązar Polska

Strona internetowa
Telefon
578211132
NIP
1230537879
REGON
011059223
Adres (kod pocztowy, miasto, ulica)
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
  • Wiązary dachowe Świdnica – oferta firmy Wiązar Polska
  • Wiązary dachowe Świdnica – oferta firmy Wiązar Polska