Wrocławski skup samochodów używanych firma AutoGTA

Wrocławski skup samochodów używanych firma AutoGTA
Kategoria
Opis (o firmie)

Profesjonalny skup aut powinien pomagać w szybkim zbyciu pojazdów, nawet tych uszkodzonych i powypadkowych, których nie opłaca się już naprawiać. Auto GTA, to skup samochodów, który skupuje zarówno auta do złomowania, powypadkowe, uszkodzone oraz sprawne. W zakresie skup aut sprawnych, oferta dotyczy tych z zakresu cenowego 1-100 tysięcy złotych, wyprodukowanych w latach 2000-2020.

Skup aut uszkodzonych, obejmuje pojazdy z usterkami mechanicznymi wyprodukowanymi po 2005 roku. Skup samochodów obejmuje auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, specjalne, a także przyczepy oraz pojazdy zabytkowe. Zarówno od osób prywatnych, firm, jak i poleasingowe, bez opłat takich jak ubezpieczenie OC, bez dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu.

Skup aut to zawsze proces, w przypadku współpracy z GTA Auto rozpoczyna się on darmową wyceną pojazdów, następnie mają miejsce formalności, odbiór pojazdu i ekspresowa płatność za auto - w formie gotówki, bądź przelewu na konto bankowe. W przypadku złomowania następują ostateczne formalności i na tym proces zakupu-sprzedaży zostaje zamknięty.

Skup Aut AutoGTA

Strona internetowa
Telefon
730117117
NIP
8951876724
REGON
020742967
Adres (kod pocztowy, miasto, ulica)
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
  • Wrocławski skup samochodów używanych firma AutoGTA